Zestawy Do Samodzielnej Obsługi

Zestawy samoobsługowe, ze względu na nieduży koszt oraz łatwość obsługi cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza podczas prywatnych imprez okolicznościowych. Zestawy DSO komponowane są tak by maksymalnie wydłużyć czas ekspozycji, zachowując przy tym dynamikę efektów i widowiskowość. Do obsługi zestawów nie są wymagane żadne specjalistyczne szkolenia i pozwolenia.

 

Zalety zestawów DSO

 

 

Zestawy DSO, są to specjalnie przygotowane i połączone wyrzutnie pirotechniczne. Zestaw taki składa się z różnoefektowych i wielokolorowych wyrzutni, które odpalają się kolejno jedna po drugiej. W zależności od wielkości zestawu, jest on przymocowany do podstawy- palety lub twardego kartonu transportowego.

 

Przed odpaleniem zestawu należy ustawić go odpowiednią stroną do widowni, następnie wystarczy podpalić lont główny znajdujący się pod pomarańczową osłoną i oddalić się na bezpieczną odległość (około 25-30m).

 

Do bezpiecznego odpalenia zestawu, potrzebna jest odległość minimum 30m od widowni, oraz wolna przestrzeń po bokach zestawu- minimum po 20m w każdą stronę.

 

W przypadku odpalenia zestawu na terenie prywatnym, nie są potrzebne żadne zgody na odpalenie zestawu, warunkiem jest zachowanie ciszy nocnej.


Koszt zestawu uzależniony jest od czasu działania, ilości strzałów i dynamiki pokazu.  Z uwagi na mnogość konfiguracji to klient określa kwotę, za jaką zostanie przygotowany zestaw. Koszt zestawu DSO zaczyna się od 500PLN a czas działania od 2 minut.

 

Zdjęcie przykładowego zestawu DSO

 Zdjęcie przykładowe

 

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem 514-173-514; 698-087-641 lub na adres mailowy biuro@taniefajerwerki.pl lub jakub@demonyognia.pl Przykładowe zestawy DSO znajdują się na stronie naszego sklepu internetowego

 

Copyright © 2011-2018 Demony Ognia

Polityka prywatności  |   Informacje o cookies