Historia firmy

Firma nasza działa na rynku Polskim od 2007 roku. Od początku naszej działalności współpracujemy z najlepszymi importerami pirotechniki w Polsce.
Stale nawiązujemy nowe znajomości na rynku pirotechnicznym. W 2011 roku doczekaliśmy się pozytywnej decyzji Wojskowego Instytutu Techniki Uzbrojenia oraz pozwoleniem Wojewody Mazowieckiego na wykonywanie pokazów sztucznych ogni.
Naszym celem jest walka z przekonaniem że na pokazy sztucznych ogni mogą pozwolić sobie tylko zamożne osoby. Oferta naszej firmy jest elastyczna i dopasowana do każdego Klienta. W pokazach sztucznych ogni za priorytet uznajemy bezpieczeństwo widowni i mienia. Każdy pokaz dopasowany jest do muzyki co tworzy na niebie niezwykły spektakl.
Firmę tworzą osoby pasjonujące się pirotechniką, dlatego też nie jest nam obojętna jakość produktów w naszym sklepie czy poziom oferowanych usług.
W 2012 roku zakupiliśmy profesjonalny sprzęt do organizacji pokazów sztucznych ogni. Radiowe systemy, specjalne stojaki do moździerzy i galanterii pirotechnicznej dają nam możliwość stworzenia niezwykłych kompozycji zapewniając maksimum bezpieczeństwa.

Z nami strzelanie bezpieczne i tanie!
TOP