Zestawy Do Samodzielnej Obsługi

Zestawy samoobsługowe, ze względu na nieduży koszt oraz łatwość obsługi cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza podczas prywatnych imprez okolicznościowych. Zestawy DSO komponowane są tak by maksymalnie wydłużyć czas ekspozycji, zachowując przy tym dynamikę efektów i widowiskowość. Do obsługi zestawów nie są wymagane żadne specjalistyczne szkolenia i pozwolenia.

Zalety zestawów DSO
  • Zminimalizowane kosztów pokazu (bez konieczności obsługi przez pirotechnika)
  • Łatwość obsługi
  • Ogromny wybór efektów możliwych do zastosowania w zestawach DSO
  • Możliwość wysyłki zestawu na dowolny adres na terenie Polski

Zestawy DSO, są to specjalnie przygotowane i połączone wyrzutnie pirotechniczne. Zestaw taki składa się z różnoefektowych i wielokolorowych wyrzutni, które odpalają się kolejno jedna po drugiej. W zależności od wielkości zestawu, jest on przymocowany do podstawy- palety lub twardego kartonu transportowego.

Przed odpaleniem zestawu należy ustawić go odpowiednią stroną do widowni, następnie wystarczy podpalić lont główny znajdujący się pod pomarańczową osłoną i oddalić się na bezpieczną odległość (około 25-30m).

Do bezpiecznego odpalenia zestawu, potrzebna jest odległość minimum 30m od widowni, oraz wolna przestrzeń po bokach zestawu- minimum po 20m w każdą stronę.

W przypadku odpalenia zestawu na terenie prywatnym, nie są potrzebne żadne zgody na odpalenie zestawu, warunkiem jest zachowanie ciszy nocnej.

Koszt zestawu uzależniony jest od czasu działania, ilości strzałów i dynamiki pokazu. Z uwagi na mnogość konfiguracji to klient określa kwotę, za jaką zostanie przygotowany zestaw. Koszt zestawu DSO zaczyna się od 500PLN a czas działania od 2 minut.

TOP