Nasze pokazy fajerwerków to jakość na 5 gwiazdek!

Indywidualny scenariusz uwzględniający budżet
Możliwości terenu związane z daną realizacją, muzykę którą wybierają Państwo według upodobania.
Synchronizacja pokazu z muzyką
Nie ograniczamy możliwości wyboru do kilku utworów, ponieważ zdajemy sobie sprawę z różnorodności gustów.
Przeszkolony zespół pirotechników
Nasze doświadczenie i wiedza zdobyta podczas szkoleń gwarantują profesjonalizm wykonania oraz bezpieczeństwo podczas pokazu sztucznych ogni.
Zaplecze techniczne
Zapewniające możliwość realizacji pokazu pirotechnicznego nawet w trudnych warunkach terenowych tworząc niebanalne kompozycje na niebie.
Kompleksowość obsługi
Powierzając nam wykonanie pokazu, zapewniamy zgłoszenia do odpowiednich instytucji, oznakowanie oraz uprzątnięcie strefy pirotechnicznej po pokazie.
Ile kosztuje pokaz fajerwerków?
Jest to jedno z trudniejszych pytań jakie jest nam stawiane, ponieważ zmienność parametrów pokazów jest nieograniczona. Podstawowe czynniki wpływające na cenę pokazu fajerwerków to czas trwania i dynamika pokazu, pozostałe to trudności terenowe (dachy, barki, teren z utrudnionym dostępem), ilość akcentów pirotechnicznych, kaliber użytych ładunków itd. Dlatego też nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie ile kosztuje pokaz fajerwerków na wesele.
Warto jest zastanowić się nad budżetem pokazu, ponieważ przesyłając nam określony budżet i miejsce pokazu możemy przedstawić wiążącą ofertę. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pirotechnikami w celu przedstawienia szczegółowej oferty!

Przykładowe realizacje


NUMER 1 W POLSCE
PONAD 3000 POZYTYWNYCH OPINII OD PONAD 11 LAT ROZŚWIETLAMY NIEBO!

Pokazy sztucznych ogni / fajerwerków

Ludzie od wieków byli zafascynowani pirotechniką — jej tajemniczość i sztuka tworzenia nadal budzą wiele emocji. Pokazy sztucznych ogni to często kulminacyjny moment imprezy, na który wszyscy czekają ze zniecierpliwieniem.

Specjalizujemy się w organizacji i realizacji efektownych pokazów sztucznych ogni w trakcie imprez okolicznościowych. Posiadamy specjalnie dopasowaną ofertę pokazów pirotechnicznych, które wzbogacą wydarzenia takie jak wesela, urodziny czy też różnego rodzaju eventy. Nasza oferta skierowana jest dla osób prywatnych, jak i firm. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Możemy pochwalić się faktem, że na żadnym widowisku przez nas organizowanym, nie zdarzył się nigdy, żaden wypadek. Nasz zespół to grupa specjalistów, którzy posiadają udokumentowane kursy i szkolenia, dopuszczające do pracy przy materiałach pirotechnicznych, dzięki czemu organizując pokazy sztucznych ogni, zapewniamy całkowite bezpieczeństwo. Jako nieliczni w całym województwie, możemy pochwalić się z Pozwoleniem Wojewody Mazowieckiego oraz pozytywną opinią Wojskowego Instytutu Techniki Uzbrojenia nr WITU/C/1/2011, uprawniającą nas do organizowania pokazów pirotechnicznych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem i pasją, co sprawia, że wszystkie pokazy pirotechniczne są nagrodzone gromkimi brawami, a wspaniałe wrażenia publiczności zostają na długi czas.

Posiadamy profesjonalne i sprawdzone systemy do odpalania pirotechniki za pomocą nadajnika radiowego, co pozwala nam zorganizować pokaz fajerwerek na najwyższym poziomie. Wyposażeni jesteśmy również w specjalistyczne stojaki na moździerze, które znacząco wpływają na poprawienie bezpieczeństwa widowiska, a także umożliwiają stworzenie unikalnych, niezwykłych kompozycji na niebie poprzez pokaz sztucznych ogni.

Posiadamy profesjonalne i sprawdzone systemy do odpalania pirotechniki za pomocą nadajnika radiowego. Wyposażeni jesteśmy również w specjalistyczne stojaki na moździerze, które znacząco wpływają na poprawienie bezpieczeńśtwa widowiska a także umożliwiają stworzenie unikalnych, niezwykłych kompozycji na niebie.
TOP