Przykładowe realizacje z wyceną

Standard - 2 500+

Introduction POKAŻ WSZYSTKIE

Standard Plus - 3 200+

Introduction POKAŻ WSZYSTKIE

Widowisko - 5 500+

Introduction POKAŻ WSZYSTKIE

Widowisko Plus - 9 000+

Introduction POKAŻ WSZYSTKIE

Pokazy sztucznych ogni / fajerwerków

Ludzie od wieków byli zafascynowani pirotechniką — jej tajemniczość i sztuka tworzenia nadal budzą wiele emocji. Pokazy sztucznych ogni to często kulminacyjny moment imprezy, na który wszyscy czekają ze zniecierpliwieniem.

Specjalizujemy się w organizacji i realizacji efektownych pokazów sztucznych ogni w trakcie imprez okolicznościowych. Posiadamy specjalnie dopasowaną ofertę pokazów pirotechnicznych, które wzbogacą wydarzenia takie jak wesela, urodziny czy też różnego rodzaju eventy. Nasza oferta skierowana jest dla osób prywatnych, jak i firm. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Możemy pochwalić się faktem, że na żadnym widowisku przez nas organizowanym, nie zdarzył się nigdy, żaden wypadek. Nasz zespół to grupa specjalistów, którzy posiadają udokumentowane kursy i szkolenia, dopuszczające do pracy przy materiałach pirotechnicznych, dzięki czemu organizując pokazy sztucznych ogni, zapewniamy całkowite bezpieczeństwo. Jako nieliczni w całym województwie, możemy pochwalić się z Pozwoleniem Wojewody Mazowieckiego oraz pozytywną opinią Wojskowego Instytutu Techniki Uzbrojenia nr WITU/C/1/2011, uprawniającą nas do organizowania pokazów pirotechnicznych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem i pasją, co sprawia, że wszystkie pokazy pirotechniczne są nagrodzone gromkimi brawami, a wspaniałe wrażenia publiczności zostają na długi czas.

Posiadamy profesjonalne i sprawdzone systemy do odpalania pirotechniki za pomocą nadajnika radiowego, co pozwala nam zorganizować pokaz fajerwerek na najwyższym poziomie. Wyposażeni jesteśmy również w specjalistyczne stojaki na moździerze, które znacząco wpływają na poprawienie bezpieczeństwa widowiska, a także umożliwiają stworzenie unikalnych, niezwykłych kompozycji na niebie poprzez pokaz sztucznych ogni.

Koszt widowiska uzależniony jest od
  • długości pokazu
  • intensywności efektów – ilość użytego materiału
  • jakość efektów
  • zgrania efektów z muzyką
  • specyfiki terenu (wzniesienia, dachy, barki itp.)

Minuta pokazu (w zależności od wymagań klienta) to koszt od 400PLN

W koszty pokazu wliczone jest
  • zawiadomienia straży pożarnej, policji
  • zawiadomienie i uzyskanie zgody na strzelanie od Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej
  • zabezpieczenie placu do strzelania z zachowaniem odpowiednich stref bezpieczeństwa
  • przygotowaniem pirotechniki oraz jej odpaleniem
  • po zakończeniu pokazu sprzątnięcie terenu na którym odbyło się strzelanie

Posiadamy profesjonalne i sprawdzone systemy do odpalania pirotechniki za pomocą nadajnika radiowego. Wyposażeni jesteśmy również w specjalistyczne stojaki na moździerze, które znacząco wpływają na poprawienie bezpieczeńśtwa widowiska a także umożliwiają stworzenie unikalnych, niezwykłych kompozycji na niebie.

NAPISZ DO NAS

TOP